Перше золото на Паралімпійських іграх: українські спортсмени здобувають нагороди у Токіо

Перші медалі для України з Паралімпіади. Єлизавета Мерешко стала кращою у плаванні, до скарбниці національної збірної вона принесла золоту нагороду. У цьому ж запливі бронзу виборола ще одна українська спортсменка, – Анна Гончар.

31-річний український плавець Антон Коль виборов “срібло” у фінальному запливі на 100 метрів. При цьому у нього був реальний шанс посісти перше місце, але на фініші українець програв менше ніж три десяті секунди представнику Ізраїлю, – повідомляє “Укрінформ”. Також українська шаблістка Євгенія Бреус здобула на змаганнях в Токіо бронзову медаль.

Нагадаємо, змагання у Токіо триватимуть 12 днів. Загалом 540 комплектів нагород виборюватимуть спортсмени зі 168 країн світу у 22 видах спорту. Україну від Донеччини представляють 15 спортсменів. Дев’ять атлетів регіону виступають у змаганнях з плавання, три – з легкої атлетики, по одному – з велоспорту та веслування академічного.