Нд. Чер 4th, 2023

Представники Європейського парламенту із робочим візитом завітали до Маріуполя. Під час перебування у місті вони зустрілися із поліцейськими, регіональними партнерами та місцевими громадськими організаціями, щоб обговорити конкретні безпекові питання, актуальні в регіоні.

Про це повідомляють на сайті Національної поліції у Донецькій області.

У делегації представників Європарламенту були присутні Майкл Галер, Віола фон Крамон, Петрас Ауштревичюс, Андріус Кубілюс, Юозас Олекас, Рамона Стругаріу. Також були представники Європейського союзу, консультативної місії ЄС, керівники поліції Донеччини та громади.

Фото Національна поліція

На зустрічі обговорили питання взаємодії поліції із громадським суспільством та іноземними партнерами. Визначили стратегію подальшої співпраці.

Микола Семенишин, начальник поліції ГУНП в Донецькій області, зазначив: “Завдяки партнерству з КМЄС та взаємодії з громадою вдалося втілити ряд безпекових проєктів, таких як «Безпечний будинок», «Безпечне таксі», «Поліцейський офіцер громади», вдосконалення Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC) та відеоспостереження, протидія домашньому насильству, вуличній злочинності та проєкт «Custody Records» з дотримання прав людини”.

Очільник додав, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» успішно діє в регіоні та спрямований на безпосередню взаємодію з громадою. Нині на Донеччині працює 17 поліцейських офіцерів громад.

Фото Національна поліція

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *