Сб. Лют 4th, 2023

11 757 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби в Україні за добу. Така інформація від МОЗ.

Спалах хвороби епідеміологи фіксують у Харківській області. Там виявили понад тисячу хворих, у Львівській – 927, у Дніпропетровській – 926, в Одеській – 752. Також 738 нових пацієнтів з діагнозом COVID-19 виявили і на Донеччині. Кількість хворих вже перевалила за 100 тисяч осіб.

Станом на тепер, фонд ковідних лікарняних ліжок заповнений більш ніж на половину, а це означає, що більше 1000 пацієнтів лікуються на стаціонарах. Лікарі закликають дотримуватися карантинних вимог – носити маски у громадських місцях, триматися соціальної дистанції, обробляти руки антисептиками. Також в області триває кампанія з вакцинації.

На сьогодні повний курс щеплень отримали вже понад 200 тис. людей. Рівень імунізації серед обов’язкових груп до вакцинації складає 70%. Щодо вакцин, то за інформацією облдержадміністрації нині в області у достатній кількості вакцини – CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca.

У Департаменті охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації повідомляють, що Донеччина за показниками увійшла до помаранчевої зони. Між тим жорстких карантинних обмежень в регіоні поки не вводять.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *