Проєкти щодо комплексної енергомодернізації житла будуть реалізовані в Дружківці і Курахово в рамках програми «Енергодім».

Підписання відповідних меморандумів відбулося між керівництвом Фонду енергоефективності та представниками громад, – повідомляє прес-служба Дружківського міськради.

Зараз у Курахово налічується 23 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, у Дружківці – 13. Для участі у програмі з утеплення багатоповерхівок в Фонд енергоефективності надійшло 11 заявок від ОСББ з Донецької області.

Міський голова Курахово Роман Падун зазначив, що застарілий житловий фонд є однією з нагальних проблем, яка вимагає комплексного вирішення.

«Застарілий житловий фонд і питання енергоефективності багатоповерхових будинків є однією з найболючіших проблем в Україні, тому підтримка Фонду буде дуже актуальною для новостворених ОСББ», – наголосив посадовець.

У свою чергу міський голова Дружківки Володимир Григоренко додав, що підписання цього меморандуму з Фондом є великим кроком у напрямку підвищення енергоефективності житлових будинків.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут