Делегація Литовської Республіки на чолі з Головою комітету з національної безпеки та оборони, головою парламентської групи дружби з Україною Сейму Литовської Республіки Лаурінасом Касчюнасом відвідала Донеччину 25 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Голови Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко в рамках цього візиту зустрівся з членами делегації.

“Для Донеччини дуже важлива багаторічна підтримка Посольством Литви, яке очолює Посол Вальдемарас Сарапінас, який останнім часом став одним із найкращих друзів області. Литовська Республіка демонструє активну проукраїнську позицію на міжнародній арені – щодо захисту територіальної цілісності нашої держави і в прагненні до євроінтеграції”, – йдеться на сайті відомства.

Павло Кириленко зазначив, що яскравим прикладом співпраці з Литвою є реалізація проєкту з відновлення школи №2 у м. Авдіївка, частково зруйнованої під час бойових дій.

Учасники зустрічі обговорили питання безпекової та соціально-економічної ситуації на Донеччині, міжрегіональне литовсько-українське співробітництво в області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут