Чи знаєте ви чим займається молодь селища Роздольне? Впродовж літа в МЦ «Нові горизонти» ініціативна група молодих людей навчалася та оволодівала мистецтвом залучення коштів та ресурсів на свої ідеї на платформі FUNdraiser.

Молодь, під керівництвом Труціненко Н.В., створили проєкт по благоустрою території та згуртованості громади «Якщо не ми – то хто»: закупка технічного обладнання (мотокоси, мотоблок, газонокосарки та ін.), придбання дерев-медоносів та озеленення території.

Серед багатьох команд Донецької та Луганської областей були відібрані до суперфіналу і в серпні керівник проєкту мала можливість розповісти про важливість та необхідність свого проєкту. Вони перемогли в чесній боротьбі і посіли 1 місце.

Призовий фонд склав 3000 доларів. Завдяки допомозі спонсора (в межах створення проєкту), були закуплені перші мотокоси, якими вдало працювала молодь: обкошували території в межах села, допомагали літнім людям.

Наразі команда «Нове покоління» вже отримала першу частину коштів та активно займається закупівлею обладнання. Вони вдячні будь-якій допомозі та підтримці, а також залучають волонтерів. Завдяки спільній діяльності селище звільниться від бур’янів та алергоносійної трави.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут