За підсумками 9 місяців 2021 року Державне соледобувне підприємство «Артемсоль» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 347,2 млн грн податків та зборів, що на 30,6 млн грн більше за показник 2020 року.

Важливо, що за 9 місяців цього року підприємство отримало 43 млн. грн. чистого прибутку. Для порівняння минулого року цей показник становив 7 млн. грн.

«З початку року нам вдалося збільшити обсяг реалізації продукції, показники прибутку та податкових відрахувань. Все це свідчить про стабільний розвиток підприємства та ефективність діючих заходів. Незважаючи на низку негативних зовнішніх факторів, таких як зростання цін на енергоресурси, підвищення тарифів на перевезення залізничним транспортом, нестачу рухомого складу, епідеміологічна ситуація, ми робитимемо все, щоб продовжити цю тенденцію. Ми розуміємо, що від сумлінного та своєчасного виконання зобов’язання перед державою залежить розвиток міста, регіону та країни загалом», – зазначає керівник ДП «Артемсоль» Вікторія Луценко.

За три квартали 2021 року у зв’язку із збільшенням доходів підприємства відрахування податку на прибуток зросло порівняно з минулим роком на 49%. За цей період податку на прибуток було сплачено 15,9 млн. грн., ПДВ – 68,3 млн. грн. Відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) становили 58,7 млн. грн.

Крім того, збільшилися відрахування інших обов’язкових платежів. За 9 місяців податок на доходи фізичних осіб становив 63,8 млн грн (55,1 млн грн за аналогічний період минулого року), рентна плата за користування надрами – 41,3 млн грн (32,9 млн грн), єдиний соціальний внесок – 74,2 млн грн (66,8 млн грн), військовий збір – 5,3 млн грн (4,7 млн ​​грн), відрахування до Пенсійного фонду на оплату пільгової пенсії – 17,7 млн ​​грн (16, 1 млн. грн.).

Нагадаємо, що за 9 місяців копальні видобуто та перероблено 1,268 млн тонн солі, що на 491,5 тисяч тонн більше ніж за аналогічний період 2020 року.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут