Перший на Донеччині Центр для студентів-переселенців відкрили у Бахмуті

Перший на Донеччині Центр соціального та особистісного розвитку молоді з тимчасово окупованих територій України відкрили у Бахмуті.

Головне завдання центру – допомогти вступникам з непідконтрольної українській владі території адаптуватися в український громадський простір, мотивувати їх переїжджати у вільні українські міста та брати участь у процесах, які тут відбуваються.

Робота центру стартувала з початку цього навчального року на базі Горлівського інституту іноземних мов. Під час так званого “нульового семестру” з абітурієнтами з непідконтрольних територій відбулися неформальні зустрічі, круглі столи, діалоги. Таким чином спеціалісти центру змогли провести оцінку потреб, проблем, побоювань і очікувань молодих хлопців та дівчат, а також сформувати подальшу систему роботи з ними.

Планується, що у Центрі молоді надаватимуть психологічну та соціальну допомогу, а також допоможуть з вибором подальших орієнтирів. Загалом, з 2016 року через освітні центри Україна-Донбас до ВИШу вступили понад 5 сотень молодих людей з тимчасово окупованих територій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут