Сб. Кві 1st, 2023

Парламентарі підтримали відставку Віце-прем’єра Олексія Резнікова, який першого листопада написав заяву за власним бажанням. За таке рішення проголосували 329 народних обранців.

Раніше в засобах масової інформації повідомлялось, що тепер колишній Віце-прем’єр, Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій очолить Міністерство оборони. Дотепер цю посаду обіймав Андрій Таран, який також напередодні подав у відставку.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Резнікова представником України в Тристоронній контактній групі у Мінську. За рік у березні він став Віце-прем’єром та Міністром з реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Водночас, народні депутати більшістю голосів звільнили із займаних посад чільника Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського. Олексія Любченка, який був Міністром економіки. Також Верховна Рада ухвалила постанову про звільнення Олега Уруського з посади Міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *