Сб. Січ 28th, 2023

“Срібло” з Чемпіонату світу привезла спортсменка з Донеччини. Про це повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Одну із семи медалей жіночої збірної України на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 23 років здобула Катерина Зелених із Бахмуту. Змагання відбувались відбувся в столиці Сербії Белграді.

Нагадаємо, українські спортсмени увійшли до сотні найкращих у цьогорічному Стамбульскому марафоні

У ваговій категорії до 62 кг Катерина перемогла у трьох поєдинках. Борчиня з Донеччини виявилась сильнішою за спортсменок з Китаю, Індії та Італії. У фіналі проти Ани Паули Годінес Гонсалес із Канади Катерина Зелених перемагала з рахунком 7:0, проте суперниця змогла перевести рахунок на 7:10, і таким чином забрала «золото».

У командному заліку чемпіонату світу жіноча збірна України посіла перше місце серед 34 країн. В активі команди: 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.