Каратисти Донеччини здобули 109 медалей на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях

10 золотих медалей вибороли каратисти з Донеччини. Кубок України і всеукраїнські змагання з карате відбувались у Харкові. Донецьку область представляли вихованці клубів з Бахмута, Краматорська, Слов’янська, Дружківки та Верхньоторецького.

За результатами Кубку України по три золоті медалі завоювали: Гелена Пархоменко, Анастасія Переверзєва, Єлизавета Татаренко та одна в Іллі Пархоменка. Загалом команда Донеччини привезла додому 27 нагород Кубку України і 82 медалі всеукраїнських змагань.

У загальнокомандному заліку каратисти області посіли друге місце – повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Дивіться також: Як тренуються титуловані спортсмени? Спортивна Донеччина