Вт. Січ 31st, 2023

Громади Донецької області можуть пишатися великою кількістю змінотворців, які прагнуть вирішувати проблеми громад, покращувати якість життя та популяризувати волонтерських рух!

Знайомтеся з новими волонтерськими програмами, які впроваджуються в Донецькій області:

  • Волонтерська програма “Музи життя”, Сіверська громада, Донецька обл.

Організація роботи волонтерів у центрі надання соціальних послуг для надання послуги денний догляд для дітей з інвалідністю.

  • Волонтерська програма “Територія затишку – простір для розвитку дітей”, Краматорськ, Донецька обл.

Соціалізація та розвиток сенсорних здібностей дітей, з числа тих, хто мають інвалідність, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах через організацію простору сенсорної кімнати та проведення у ній занять для зазначеної категорії дітей силами навчених волонтерів.

  • Волонтерська програма “Волонтерський осередок “Назустріч з перших днів життя”, Родинське, Донецька обл.

Осередок волонтерської діяльності “Назустріч з перших днів життя” на базі Родинського молодіжного центру для забезпечення новонароджених дітей породіль соціально-незахищених категорій Покровського перинатального центру комплектами дитячого одягу та пелюшок оздоблених елементами української вишивки.

  • Волонтерська програма “Миколаївка – спорт для всіх”, с. Миколаївка, Волноваський район, Донецька обл.

Активізація волонтерської діяльності, направленої на підвищення рухової активності мешканців і мешканок різного віку села Миколаївка задля підвищення рівня соціальної згуртованості, об’єднання населення у групи за інтересами.

  • Волонтерська програма “Твори добро”, м. Краматорськ, Донецька обл.

Покращення умов комфортного проживання 80 самотніх та фактично самотніх людей похилого віку через задоволення базових гігієнічних потреб та формування відчуття захищеності завдяки спільній діяльності 10 волонтерів та 4 майстринь-швачок.

  • Волонтерська програма “Інклюзивне волонтерство “Потрібні люди”, м. Слов’янськ, Донецька обл.

Волонтерський простір для об’єднання вразливих груп населення, потребуючих інклюзивного включення шляхом організації та проведення ними заходів з відповідального споживання, дружнього спілкування та переробки вживаних речей на нові предмети побуту для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Слов’янської ТГ. Надати зазначеним особам відчуття потрібності й цінності; налагодити взаємодію різних вразливих категорій, для можливостей взаємної допомоги.

  • Волонтерська програма “Volunteer Space” – осередок соціальної згуртованості молоді”, Краматорська ТГ, Донецька обл.

Розвиток та поширення ідей волонтерства, як важливого ресурсу для вирішення соціальних проблем місцевого населення, привернення уваги до традицій благодійності та вивчення впливу волонтерської діяльності на формування позитивних установок студентської молоді “рівний-рівному” та розвиток соціальної активності та згуртованості серед студентів та молоді Донецької області в цілому.

  • Волонтерська програма “Школа культурного волонтерства”, м. Краматорськ, Донецька обл.

Організація школи волонтерів при управлінні молоді, сім’ї та масово-патріотичного виховання для підвищення культурного рівня мешканців Краматорської, Константинівської, Святогірської та Часовоярської ОТГ та підвищення якісного наповнення культурних заходів регіону.

  • Волонтерська програма “НІ – злочинності, ТАК – новому життю”, м. Маріуполь, Донецька обл.

Попередження скоєння повторних правопорушень та злочинів серед осіб засуджених до альтернативних видів покарань та засуджених до позбавлення волі шляхом організації просвітницько-профілактичної роботи силами волонтерів.

Проєкт «Розбудова спроможності менеджерів волонтерських програм для формування та підтримки професійного підходу до організації волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм у Донецькій та Луганській областях» впроваджується Всеукраїнським громадським центром “Волонтер” за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *