З переходом до «червоної» зони карантину багато жителів Донеччини було усунуто від виконання посадових обов’язків через відсутність вакцинації від коронавірусу. У зв’язку з цим виникають питання: чи можуть звільнити невакцинованого працівника або замінити його, найнявши іншу людину, чи може такий працівник розраховувати на оплату за лікарняними листами або піти в оплачувану відпустку.

Відповіла на ці та інші питання заступник начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Ганна Зуб під час брифінгу щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на Донеччині.

За її словами, з 1 листопада до них надійшло 13 звернень щодо усунення від роботи нещеплених працівників.

«Роботодавці не мають права звільняти співробітників через те, що вони не щеплені від коронавірусу. Якщо працівник усуває причини, через які він був усунений – тобто вакцинувався чи закінчився карантин, дія наказу про його усунення закінчується», – зазначила Ганна Зуб.

За її словами, якщо є працівник надав довідку про протипоказання до вакцинації від коронавірусу, то роботодавець не може усувати його від роботи.

Від роботодавців надходять питання: чи можуть вони найняти іншу людину замість відстороненої.

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці підтвердила, що на час усунення основного працівника роботодавець може найняти іншу людину, але лише до моменту виходу основного працівника на роботу.

Часто задається питання: чи має право працівник, який не може виконувати свої обов’язки через відсутність вакцинації, піти в оплачувану відпустку. На це була відповідь, що якщо йдеться про відпустку за графіком, то роботодавець зобов’язаний її надати. Якщо відпустка за графіком, це питання може бути вирішено за згодою обох сторін.

На запитання, чи може на час усунення надаватися дистанційна робота, Ганна Зуб відповіла, що така робота не може надаватися, оскільки це буде порушенням з боку роботодавця. За це загрожує адміністративна відповідальність, за якою передбачено фінансову санкцію у розмірі від 34 тис. до 170 тис. грн.

Щодо соцпакету. На час усунення лікарняний не оплачується, в решті соцпакету зберігається, зокрема, медстрахування.

Але все вищезгадане стосується офіційно оформлених працівників. В іншому випадку роботодавець може звільнити людину, не сплатити її працю та інше.

Читайте також: Як отримати сертифікат для перехворілих на коронавірус

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут