Кіберфахівці СБУ зупинили діяльність групи хакерів

Протиправну діяльність групи хакерів припинили кіберфахівці Служби безпеки України. Зловмисники спеціалізувалися» на дистанційному зламуванні мобільних пристроїв та незаконному збиранні персональних даних. Така інформація оприлюднена на офіційному сайті силового відомства.

За даними слідства, до складу такого угруповання входило 5 громадян України, серед них мешканців Києва та Харкова. Всі мають вищу технічну освіту. Користувач мобільного пристрою, завантажуючи застосунок чи програму на такому «псевдоофіційному» сайті, надавав зловмисникам пароль до свого облікового запису. Отримані у такий спосіб дані дозволяли знімати кошти з рахунків громадян та продавати третім особам інформацію про їхнє приватне життя.

За оперативними даними, хакери вели свою «діяльність» понад 2 роки, а їх жертвами за цей час стали кілька сотень осіб. У ході обшуків, проведених за адресами розташування офісів, підпільних технічних центрів, які функціонували під виглядом магазинів з продажу телефонів, та фактичного мешкання зловмисників у Києві та Харкові, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами злочинної діяльності. Нині слідчі дії тривають.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут