Каратистки з Краматорська вибороли п’ять нагород на Міжнародному турнірі

П’ять нагород вибороли каратистки з Краматорська на міжнародному турнірі в Польщі. Змагання відбулися у Вроцлаві серед юніорів, кадетів і дітей. Про це інформує пресслужба Управління фізичної культури та спорту на своїй сторінці у фейсбук.

Ніка Афендікова в розділі “ката” здобула дві медалі – золоту у віковій категорії до 14 років та срібну серед дівчат до 16 років. Христина Шевченко стала переможницею у ваговій категорії “40 кг плюс” серед дівчат до 12 років. “Бронзу” в розділі «куміте» отримали: Марія Красовська – у категорії 45 кг серед дівчат до 14 років та Варвара Усенко – серед дівчат до 18 років.

Команда України у загальному заліку посіла перше місце у турнірній таблиці. Тренують спортсменок Донеччини Вікторія Афендікова та Сергій Коваленко.

Нагадаємо, Вікторія Сухорукова з Донеччини виборола бронзу на міжнародних змаганнях зі стрільби.