СБУ розшукує свідків злочину керівника в’язниці “Ізоляція” Дениса Куликовського

Свідків злочину керівника в’язниці “Ізоляція” розшукує Служба Безпеки України. Така інформація розміщена на сайті відомства.

Слідчі СБУ розслідують кримінальне провадження щодо Дениса Куликовського, одного з колишніх ватажків терористичної «ДНР», який очолював незаконну в’язницю в Донецьку. Під його керівництвом терористи утримували і катували громадян, у тому числі українських військових.

В’язницю “Ізоляція” бойовики облаштували на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у тимчасово окупованому Донецьку у 2014 році. Туди терористи звозили незаконно затриманих українців. За вказівками зловмисника до людей чинили насильство і психологічний тиск.

За даними досудового розслідування, Денис Куликовський, особисто брав участь у катуванні потерпілих. СБУ звертається до людей, яких незаконно утримували у в’язниці, постраждалих від злочинних дій її очільника, або тих, хто був свідком цих фактів, повідомити інформацію про це до Головного слідчого управління СБУ.

Як повідомляв телеканал “Донеччина TV” раніше, частину свідчень Дениса Куликовського оприлюднила Служба безпеки України на своєму сайті. Екскерівник таємної в’язниці дав покази щодо тортур та катувань, які окупанти застосовували до бранців.

Про саме затримання Дениса Куликовського стало відомо 9 листопада. На наступний день Приморський суд Маріуполя взяв його під варту без права внесення застави. Денису Куликовському інкримінують чотири статті. Зокрема, торгівля людьми, створення терористичної організації, воєнізованих формувань та порушення законів війни.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут