Українці віком понад 60 років зможуть витратити тисячу гривень за вакцинацію на купівлю ліків. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram-каналі.

“Доручив уряду забезпечити, щоб громадяни віком 60+ могли використати 1 тис. гривень від держави за соціальними напрямками, зокрема, на купівлю ліків”, – повідомив він.

За словами президента, механізми мають бути напрацьовані протягом тижня, а використання вже із січня 2022 року.

Зеленський також запевнив, що на виплату 1000 гривень буде достатньо коштів.

“Хочу окремо відзначити, щоб розвіяти передбачувані страшилки від телевізійних “ванг” та “нострадамусів”: “єПідтримка” буде повністю забезпечена фінансово. А діятиме вона достатньо часу, щоб кожен міг скористатися своєю тисячею”, – написав глава держави.

Як повідомлялося раніше, програма “єПідтримка”, ініційована Президентом України, стартує з 19 грудня та триватиме протягом наступного року. У її рамках громадяни зможуть отримати від держави підтримку 1 тис. грн. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки на поїздки всередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книги.

Участь у програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному додатку “Дія”.

Верховна Рада 2 грудня ухвалила закон, який передбачає виділення 8 млрд. грн. з державного бюджету України на 2021 рік для виплати однієї тисячі гривень українцям, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут