47 років з дня народження Василя Сліпака – першого Героя України серед добровольців

47 років виповнилось би цього дня співаку-воїну Василю Сліпаку. Соліст Паризької опери, український співак, доброволець “Правого сектору” загинув від кулі ворожого снайпера на сході країни у 2016 році.

Василь народився у Львові. Там починав свою сольну кар’єру. Його ангажували найкращі концертні майданчики світу. Під час Революції Гідності Сліпак став волонтером, а згодом допомагав українським захисникам, які рушили боронити Донецьку та Луганську області від російської окупації.

Під час однієї з поїздок на схід України познайомився з вояками Добровольчої Української Армії “Правий сектор”, після чого поповнив їхні лави. У підрозділі отримав позивний Міф, це була улюблена арія Василя Сліпака, яку він виконував. Воював у Пісках в районі Донецького аеропорту. Брав участь в боях за Авдіївку, Водяне.

Загинув 29 червня у Луганському, що у Бахмутському районі Донеччини. Поховали воїна у його рідному місті. Василь Сліпак посмертно нагороджений Орденом “За мужність”. Він став першим Героєм України серед добровольців.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут