Епідситуація в Україні: МОЗ закликає утриматися від поїздок закордон

2 536 інфікованих на коронавірус виявили в Україні. Серед них 250 дітей та 26 медпрацівників. Таку інформацію надають у МОЗ.

Найбільше хворих протягом доби виявили у Києві – 497 хворих. Також про понад сотню інфікованих повідомляють у 7 областях. Зокрема, це Волинська, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська та Харківська.

Епідеміологи просять дотримуватися карантинних правил, зокрема, громадян закликають уникати великих скупчень людей, триматися соціальної дистанції, у громадських місцях перебувати у захисних масках.

На Донеччині за добу – 121 пацієнт із діагнозом COVID-19, одужали в області за цей час 197 людей.

У МОЗ радять українцям утриматись від поїздок до країн, де поширений новий штам коронавірусу “Омікрон”. Нині в Україні діє система моніторингу поширення різних штамів коронавірусної хвороби. Також діє система направлення на секвенування зразків із так званих “кластерів”, тобто тих районів, де фіксуються значні спалахи захворюваності. Йдеться також про людей, які повернулися з-за кордону, та тих, хто має атиповий перебіг захворювання.

Також від 3 грудня в Україні діє обов’язкова самоізоляція для людей, які повернулись із країн, де стрімко поширюється штам “Омікрон”. Йдеться, зокрема, про Південно-Африканську Республіку, Зімбабве, Намібію, Королівство Лесото. 18 грудня в Україні виявили перший в країні випадок зараження коронавірусом штаму “Омікрон”. Пацієнт, інфікований цим штамом, повернувся з Об’єднаних Арабських Еміратів, де контактував із хворими на COVID-19. Наразі він продовжує перебувати на лікуванні.

Також у МОЗ повідомляють про закупівлю нових ліків від коронавірусу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут