Суд визнав причетність російських військ до збиття літака МН-17

Російські військові воювали проти України на Донеччині. У Нідерландах на суді захист обвинуваченого визнав, присутність військовослужбовців з 53-ї зенітно-ракетної бригади Російської Федерації в липні 2014 року у Донецькій області.

Про це пише видання “РБК-Україна”.

20 грудня, перш ніж на судовому засіданні у справі про катастрофу літака MH-17 почали зачитувати обвинувачення, захист росіянина Олега Пулатова вимагав, щоб до справи були долучені покази свідка. Зокрема, свідок входив до складу 53-ї зенітно-ракетної бригади Збройних сил Росії і перебував на Донеччині в липні 2014 року.

Суд дійшов висновку, що прокуратура була вправі не включати ці покази до матеріалів справи, і відмовив адвокатам. Раніше російська сторона не дозволила допитати командира курської зенітно-ракетної бригади Сергія Мучкаєва.

Як повідомляв телеканал “Донеччина TV” обвинувальний акт обвинуваченим почали зачитувати 20 грудня, триватиме це три дні.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року над окупованою частиною Донеччини зазнав катастрофи пасажирський Boeing-777 “Малайзійських авіаліній”. MH17 виконував рейс із Амстердама до Куала-Лумпур. На борту лайнера перебували 298 людей, всі вони загинули. Міжнародна слідча група з’ясувала, що літак був збитий із “Бука”, який належить російській зенітно-ракетній бригаді, дислокованій у Курську. Слідчі назвали імена підозрюваних у цьому злочині. Це громадяни Росії Ігор Гіркін, Сергій Дубінський, Олег Пулатов та українець Леонід Харченко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут