Моряки-прикордонники Маріупольского загону Морської охорони в рамках міжнародної пластунської акції отримали Вифлеємський вогонь – символ миру, любові та добра.

Вже не в перше Соломія Бобровська зі своєю командою виконує шляхетну місію у підрозділах, що входять до складу ООС.

Саме тут ця акція має особливий символізм, адже поширення благодатного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа і дбайливе передавання його по всіх куточках світу зміцнює віру у перемогу, надихає на єдність та світову співдружність, зосереджує на справжніх цінностях – життя, мир, любов і добро.

«Сьогодні я вперше тримаю Вифлеємський вогонь миру і передаю його на корабель Морської охорони «Донбас». Звідти вогонь дбайливо і обережно передаватимуть по підрозділах загону – сказав заступник командира загону Роман Гончаренко, передаючи вогонь помічнику командира корабля. – Ми вдячні пластунам, Соломії та її команді, що надають нам можливість долучитися до такої гарної Різдвяної традиції. Це особливо радісний момент для кожного військового, адже далеко від своїх сімей, рідних та близьких наші серця наповнилися теплом і ми відчули чарівну атмосферу прийдешніх свят».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут