Святкування Різдва в Україні: 25 грудня чи 7 січня | Актуально на Донеччина TV

Щороку напередодні свят в Україні постає питання щодо можливості святкування Різдва 25 грудня замість 7 січня. У церковному середовищі лунає чимало заяв з цього приводу, і всі вони зводяться до того, що ключовою буде думка вірян. Разом з тим серед громадськості існує чимало суперечливих суджень про традиції навколо Різдва.

Чому в Україні відзначають Різдво 7 січня? Чому неправильно казати “католицьке” Різдво, якщо це свято відзначають 25 грудня?

На ці та багато інших запитань стосовно одного із найважливіших християнських свят будемо дискутувати сьогодні в прямому ефірі програми “Актуально”. А допоможуть нам у цьому служителі церкви та експерти-релігієзнавці.

Гості ефіру:
– Протоієрей Костянтин Кузнєцов, Обласний благочинний Донецької Єпархії ПЦУ;
– Ігор Козловський, кандидат філософських наук, ст. науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди;
– Петро Цідило, ієромонах Згромадження Воплоченого Слова Української Греко-Католицької Церкви, Ігумен монастиря священомученика Йосафата в Краматорську;
– Володимир Коскін, настоятель у Храмі Великомученика i Цiлителя Пантелеймона ПЦУ м. Маріуполь;
– Вячеслав Горшков, координатор співпраці з релігійними спільнотами Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут