Нд. Чер 4th, 2023

За даними Українського гідрометеорологічного центру 27 грудня вдень в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, впродовж 28 грудня у південних, вночі і у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях, вдень і у центральних та східних областях значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу (приріст снігового покриву 10-20 см), налипання мокрого снігу; у південній частині, вдень і в центральних областях мокрий сніг та дощ, ожеледь; в Україні, крім західних та північних областей, пориви 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети; на дорогах країни ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).

Такі погодні умови можуть спричинити порушення руху транспорту та відключення енергозабезпечення населених пунктів.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування на них рекомендовано:

1. Довести до відома місцевих органів влади та служб цивільного захисту інформацію про ускладнення погодних умов. Організувати через місцеві ЗМІ інформування населення про заходи безпеки та порядок дій під час ускладнення погодних умов.

2. Направити представників для роботи у складі регіональних штабів із забезпечення безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами загального користування у період ускладнення погодних умов (у разі їх утворення).

3. Організувати взаємодію з місцевими органами влади щодо виконання першочергових заходів із протидії загрозам ускладнення погодних умов та спільних дій із ліквідації можливих наслідків негоди.

4. Утримувати у постійній готовності до застосування наявні сили та засоби, у тому числі інженерну, автомобільну техніку підвищеної прохідності, мобільні пункти обігріву, автономні джерела електроживлення та насосні станції.

5. У разі ускладнення оперативної обстановки забезпечити негайне реагування на початковому етапі виникнення загроз та інформування оперативно-чергової служби ДСНС (тел. 247-30-50, 247-32-11), з подальшим інформуванням через кожні 3 години, починаючи з 12 год. 27 грудня 2021 р.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *