Сб. Чер 10th, 2023

5 930 інфікованих на COVID-19 в Україні за добу. Серед хворих 373 дитини та 137 медпрацівників.

У МОЗ повідомляють, що найбільше хворих протягом доби продовжують фіксувати у Києві. 1263 людини із діагнозом COVID-19 виявили у столиці. Також про значну кількість інфікованих повідомляють в Полтавській області – 443 людини, в Одеській 339. Ще у 9 областях протягом середи, 29 грудня – понад 200 пацієнтів за добу. Мова про Вінницький, Закарпатський, Івано-Франківський регіони. Також до цього переліку потрапили Київська область, Запорізька, Львівська, Харківська, Хмельницька та Черкаська.

Лікарі не перестають закликати громадян дотримуватися карантинних правил та вимог, зокрема, просять усіх уникати великих скупчень людей, триматися соціальної дистанції, у громадських місцях перебувати у захисних масках.

На Донеччині за добу 373 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19, одужали в області за середу 652 людини.

В країні триває кампанія з вакцинації населення від коронавірусу. Від початку кампанії проведено понад 28 млн щеплень. В уряді очікують, що вже найближчим часом рівень вакцинації дорослого населення перетне позначку у 50%.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *