Пт. Чер 9th, 2023

Маріупольській військовій частині 3057 виповнилося 30 років. З ювілеєм військовослужбовців привітали голова Маріупольської районної ради Степан Махсма та голова райдержадміністрації Наталія Букреєва.

На урочистому нагородженні посадовці вручили подяки за самовідданість, вірність військовій присязі та наполегливість у виконанні службових завдань. Також військовослужбовці здобули медалі та цінні подарунки.

Командир військової частини 3057 – полковник Денис Шлега привітав своїх підлеглих та побажав їм міцного здоров’я, благополуччя, ладу у колективі, злагоди у сім’ях та миру на рідній землі. За його словами, частина 3057 однієї з перших дала відсіч тим, хто намагався порушити державну цілісність країни та захопити зброю.

«За останні 8 років наші солдати та офіцери багаторазово доводили свою мужність, відданість та брали участь у важливих операціях на сході країни. На жаль, 28 службовців нашої бригади віддали життя за незалежність країни та мирне небо над головою. Вічна пам’ять їм та повага до тих, хто продовжує захищати кордони», — привітав підлеглих Денис Шлега.

Степан Махсма зазначив, що військова частина 3057 є ровесницею Незалежності України.

«Усі ці тридцять років ви чесно робили свою справу, брали участь у всіх етапах становлення нашої держави. Дякую всім, хто вклав свій досвід та талант, доблесть та відвагу у формування та розвиток військової частини. Щиро бажаю мирного неба над головою, щоб ви всі завжди поверталися додому живими до рідних, які завжди на вас чекають. Нехай Україна повернеться до мирного життя, благополуччя нашій державі!» – привітав Степан Махсма.

Привітала військових та голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія Букреєва: «Сьогодні ви святкуєте свій 30-річний ювілей, майже разом із нашою державою, яка відзначила ювілей у 2021 році. Перед вами стоїть відповідальне завдання – захист миру та оборона нашої рідної України. Військова частина виховала чудових мужніх бійців. Бажаю вам натхнення, сили, здоров’я та миру. Слава Україні!”

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *