Військовий облік жінок: що думають мешканці Маріуполя | ОПИТУВАННЯ

0
146

Набрала необхідну кількість голосів – петицію про скасування військового обліку для жінок на сайті офісу Президента України підписали вже понад 37 тисяч людей. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

На сайті голови держави петиція називається «Знущання над жінками! Не повинні всі жінки, які мають спеціальність чи професію, бути військовозобов’язаними». Її подали 23 грудня 2021 року.

Нагадаємо, 17 грудня набув чинності ухвалений у жовтні наказ Міністерства оборони України із розширеним списком професій жінок, які зобов’язані стати на військовий облік. Усього до списку входять понад 100 професій. “Напередодні головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що зі взяттям на військовий облік ніяких змін у житті українських жінок не буде” – пише “Радіо Свобода”. Згідно з наказом, жінки віком від 18 до 60 років, чиї професії є у відповідному списку, мають стати на військовий облік протягом 2022 року.

У нашій традиційній щотижневій рубриці “Опитування” ми дізнавалися думки мешканців Маріуполя, щодо військового обліку жінок.

Автор Артур Детков

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут