Обмін досвідом з журналістами Івано-Франківщини: на Донеччині відбувся круглий стіл

Від Донеччини до Прикарпаття. У Краматорську відбувся круглий стіл “Два регіони – виклики одні”. Захід зібрав посадовців Донецької та Івано-Франківської обласних державних адміністрацій, журналістів місцевих видань та представників громадських рад.

Розмова відбулася в онлайн форматі. Учасники обговорили про майбутню співпрацю, зокрема проєкт “Схід-Захід: журналістський обмін”. Ця програма передбачає налагодження соціальних, культурних, економічних зв’язків між двома регіонами України. Така спільна робота поглибить співпрацю між медійниками, чиновниками та громадськими активістами двох українських регіонів. А це у свою чергу сприятиме розвитку туризму, популяризації культурної спадщини та інвестиційної потужності двох областей.

Під час круглого столу учасники домовились про обмін медійників. Донеччина запросила прикарпатських журналістів до свого краю. Тут готові показати гостям оновлену соціальну інфраструктуру, природні пам’ятки, Азовське море та український Нью-Йорк. Своєю чергою були запрошені і медійники з Донецької області. Запланували візит один до одного на січень-лютий цього року.

Реалізація цього проєкту матиме далекосяжні позитивні наслідки не лише для двох областей, а й для України в цілому. “Схід-Захід: журналістський обмін” відбувся за підтримки агентства з міжнародного розвитку USAID.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут