Пт. Чер 2nd, 2023

У 2022 році до “Великого будівництва” включено п’ять спортивних об’єктів Донецької області. Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Зокрема, у Краматорську планується завершити будівництво басейну, а у Кураховому – футбольного поля. Також у цьому році здійснять реконструкцію маріупольської веслувальної бази, спортивного залу у Бахмуті та стадіону в Мангуші.

За даними Донецької ОДА, 12 січня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик відвідали один з цих об’єктів у місті Бахмут. В рамках програми Президента там буде здійснена рекострукція спортивної зали. На роботи виділили 25,8 млн грн.

“Ця будівля входить до складу спортивно-оздоровчого закладу «Стадіон «Металург». У ньому працюють 5 спортивних клубів (8 секцій) різних напрямків. Реконструкція передбачає створення «Центру розвитку видів спортивної боротьби», який відповідатиме сучасним вимогам для проведення тренувальних заходів”, – йдеться на Фейсбук-сторінці відомства.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *