Сб. Чер 10th, 2023

Інвестиції, робочі місця та нова генеральна економічна ідея потрібні прифронтовом районам сходу країни. Про це у Краматорську з підприємцями області говорила Віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук.

Очільниця міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій прибула з дводенним робочим візитом на Донеччину. Крім того, урядовиця презентувала новий законопроект “Про запровадження спеціального режиму господарської діяльності на території пріоритетного розвитку в Донецькій та Луганській областях», який був створений за підтримки уряду Великої Британії.

Зокрема, в документі йдеться що найближчі 10 років підконтрольні Україні населені пункти Донеччини звільняються від плати за землю, податку на прибуток, ПДВ на ввезення обладнання та рентної плати за використання лісових та водних ресурсів.

Серед інновацій законопроєкту і страхування воєнно-політичних ризиків бізнесу в регіоні. Загалом, цей документ сприятиме прискореному відновленню економіки Донбасу. Тепер кабмін очікує рішення парламентарів, які знайомляться з його текстом.

Нагадаємо, під час робочого візиту на Донеччину Ірина Верещук також обговорила з освітянами проєкт реінтеграції дітей та молоді з ТОТ.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *