Сб. Чер 10th, 2023

На Другому Донецькому водогоні тривають відновлювальні роботи. Ремонт відбувається на магістральному водоводі діаметром 1400 мм. Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

“З 20 січня 2022 року у зв’язку з поривом на магістральному водоводі діаметром 1400 мм Другого Донецького водогону (поблизу с. Селезнівка, Миколаївської МГ, Краматорського району) скорочено подачу води до міст Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, 6 населених пунктів Іллінівської ОТГ Краматорського району та 3 населених пунктів Торецької ОТГ Бахмутського району (близько 250 тис. осіб)”, – йдеться на сайті відомства.

У Костянтинівці було здійснено підвіз технічної води, у кількості 41 тонна. Всього з початку події було здійснено підвіз технічної води у кількості 95 тонн, з них Головним управлінням ДСНС у Донецькій області – 58 тонн.

Роботи з відновлення водопостачання тривають досі у зв’язку зі складністю під’їзду до місця пориву.

Нагадаємо, аварія сталася на магістральному водоводі діаметром 1400 мм, на ділянці між 2 та 3 підйомом Другого Донецького водогону. Аварійні ремонтно-відновлювальні роботи проводяться з 20 січня.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *