Маріупольський міський центр зайнятості пропонує мешканцям стати патронатними вихователями. Так, незайняті люди зможуть долучитися до надання послуг із патронату, який є тимчасовою формою офіційного працевлаштування.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має власний досвід виховання дитини в сім’ї. Помічником патронатного вихователя може бути будь-який дорослий член сім’ї. Термін перебування дитини на сім’ї патронатного вихователя неспроможна перевищувати трьох місяців.

Держава надає кандидатам у патронатні вихователі можливість пройти підготовку та отримати професійну підтримку у процесі реалізації своєї діяльності. Також гарантує грошове забезпечення та соціальну допомогу на утримання кожної влаштованої дитини.

Фінансування послуг патронату здійснюється на оплату праці патронатного вихователя (5 прожиткових мінімумів для працездатної особи, 12 405 грн.) та соціальних виплат на влаштованих під патронат дітей (2,5 прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку на місяць та 3,5 прожиткових мінімумів при влаштуванні дитини з інвалідністю) Також за патронатного вихователя сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини у сім’ї патронатного вихователя здійснюються за рахунок місцевих бюджетів у розмірі та порядку, визначених Кабінетом Міністрів України.

Детальнішу інформацію можна отримати у спеціалістів Маріупольського міського центру зайнятості за адресою: пр. Металургів, 84б або за телефоном: (068) 669 27 47.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут