Чт. Бер 30th, 2023

Прикордонник з Харківщини врятував життя чотирьох людей. Військовий Андрій, повертаючись зі служби вулицею приватного сектору міста Краматорськ, витягнув з палаючого будинку родину.

Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби України.

За даними відомства, Андрій без вагань кинувся на допомогу, побачивши вогонь у сусідньому будинку. “Заскочивши на обійстя будинку, хлопець побачив, що хтось намагається зсередини виламати дах на другому поверсі. Перемістившись вище, прикордонник виламав лист шиферної покрівлі та побачив чоловіка, який намагався пробити шлях на вулицю, рятуючи себе і свою родину”, – повідомляє ДПС України.

Прикордонник допоміг чотирьом особам вибратися із вогняного полону, потім передав постраждалих до карети швидкої. Родину доставили до міської лікарні. Чоловік дістав 40% опіків шкіри, а жінка та діти отримали отруєння димом.

“Андрій народився і виріс в Харківській області. Ще навчаючись у школі, хотів захищати країну від агресора та серйозно думав про військову службу. Знайомий прикордонник розповів хлопцю про можливість проходження служби в Краматорському прикордонному загоні. І, щойно Андрію виповнилося 18, в 2017 році він одразу ж підписав контракт з Державною прикордонною службою України”, – пишуть на сайті установи.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *