Чт. Лют 9th, 2023

Розвиток спорту є важливою складовою на шляху до процвітання громади, тож Селидівська міська рада здійснює заходи, щоб підтримувати наших спортсменів.

Саме тому керівництвом громади на роботу до ДЮСШ м.Селидового було запрошено тренера-викладача зі спортивної аеробіки Ляну Безносюк. Вона має багаторічний досвід роботи як в Україні, так і за кордоном, а її вихованці неодноразово ставали призерами, переможцями та чемпіонами різноманітних змагань. Працюючи у Білорусі, Ляна Володимирівна була головним тренером національної збірної з підготовки до Європейських ігор.

«За результатами виступів команда показала гарну роботу і стала фіналістом. Таких прикладів є багато», – розповідає тренерка. Пропозицію працювати саме у Селидівській громаді прийняла одразу, тому що багато чула про те, що саме тут знаходиться спортивний центр нашого регіону. Вона впевнена: завдяки активній позиції місцевої влади та кваліфікованій роботі тренерського складу вдасться виховати справжніх чемпіонів.

Заступник міського голови Олеся Новицька зазначає, що залучити тренера міжнародної категорії вдалося завдяки якісній комунікації та бажанню невпинно підвищувати рівень підготовки юних спортсменів. Директор спортивної школи Олександр Шостак побажав Ляні Безносюк плідної праці та досягнення високих результатів.

Впевнені, що з новим тренером наші спортсмени прославлять Селидівську громаду на весь світ.

Бажаємо наснаги! Нехай всі спортивні задуми та мрії стають реальністю!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *