Пт. Чер 9th, 2023

Спортсменки з Донеччини стали призерками зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства.

Відкриті змагання відбулися з 9 по 11 лютого у столиці та зібрали близько 200 спортсменів усіх вікових категорій із Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської областей та м. Київ.

Як повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОДА, на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та тріатлону.

Третє місце серед жінок у командному заліку вибороли представниці Донеччини Олена Босова, Анастасія Марченко та Валерія Бебешко.

Бронзу серед молоді здобула команда у складі Анастасії Марченко, Валерії Бебешко та Лії Радчинської.

“Другі місця Анастасія Марченко, Валерія Бебешко та Лія Радчинська зайняли у командному заліку двох вікових груп – серед юніорок та серед дівчат до 19 років. Окрім командних досягнень, Донеччина має нагороду і за підсумками особистих змагань: Анастасія Марченко здобула «срібло» серед дівчат U-19 із сумою 992 очки”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що сучасне п’ятиборство – це програма змагань, що включає наступні етапи: фехтування, плавання, конкур, комбайн (біг + стрілянина з лазерного пістолета).

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *