Чт. Лют 9th, 2023

Президент України Володимир Зеленський завітав із робочим візитом до Маріуполя. У місті глава держави зустрівся із військовослужбовцями та правоохоронцями. На заході були присутні також дипломати з інших країн.

Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Президент звернувся до всіх громадян України із привітаннями з нагоди Дня єднання.

«Нас не лякають жодні прогнози, нас не лякають жодні люди, жодні вороги. Нас не лякають будь-які дати, бо ми будемо захищати себе і 16 лютого, і 17-го, і в березні і квітні, і у вересні й грудні – день і місяць не важливі. Важливий рік: це 2022 рік, а не 2014-й. Це важлива різниця. Війна триває вісім років. Ми стали у стільки ж разів міцнішими. Без вас не було б держави! Без вас не було б цієї землі. Не буде волі на цій землі! Без вас не цікаве майбутнє», – наголосив він.

У межах зустрічі Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди. Також відзначив Збройні Сили України, українських дипломатів, волонтерів і сили національного спротиву усієї країни.

«Ми прокладаємо цей шлях разом. І тільки разом ми збудуємо мирну й щасливу Україну! Це велика честь – бути Президентом таких людей, такої держави в такий день – у День єднання великого народу великої України», – акцентував Володимир Зеленський.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *