Близько 16 тис. учнів Донеччини продовжують навчання у закладах освіти, розташованих поблизу лінії фронту. 19 садочків області працює у звичному режимі.

Про це інформує Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“З’явилися також фейкові пости в анонімних Telegram-каналах про буцімто заплановані заходи з евакуації українців. У зв’язку з цим я хочу офіційно поінформувати, що освітній процес у закладах освіти, розташованих на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей, триває. МОН перебуває на постійному зв’язку із департаментами освіти вказаних областей”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 21 лютого, 41 заклад дошкільної освіти у Донецькій області продовжує свою роботу. Зокрема, 19 – у звичному режимі. Дистанційно через загострення епідеміологічної ситуації працює 21 садочок, через погіршення безпекової ситуації – один дитсадок.

За даними Сергія Шкарлета, поблизу лінії розмежування на Донеччині 19 шкіл (понад 6 тис. учнів) працюють дистанційно через епідеміологічну ситуацію. Через погіршення безпекової ситуації в онлайн-форматі здійснюють освітній процес 15 ЗЗСО.

“На Луганщині звичному режимі працюють всі заклади дошкільної освіти (19 садочків, де майже 1 100 дітей) і 25 закладів загальної середньої освіти (понад 5 тис. учнів), що розташовані найближче до лінії розмежування у Луганській області”, – наголосив Міносвіти.

Батьків закликають не панікувати та краще перевіряти достовірність новин.

Нагадаємо, через обстріли бойовиків знестурмлено Донецьку фільтрувальну станцію.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут