Ср. Лют 8th, 2023

Близько 16 тис. учнів Донеччини продовжують навчання у закладах освіти, розташованих поблизу лінії фронту. 19 садочків області працює у звичному режимі.

Про це інформує Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

“З’явилися також фейкові пости в анонімних Telegram-каналах про буцімто заплановані заходи з евакуації українців. У зв’язку з цим я хочу офіційно поінформувати, що освітній процес у закладах освіти, розташованих на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей, триває. МОН перебуває на постійному зв’язку із департаментами освіти вказаних областей”, – йдеться у повідомленні.

Станом на 21 лютого, 41 заклад дошкільної освіти у Донецькій області продовжує свою роботу. Зокрема, 19 – у звичному режимі. Дистанційно через загострення епідеміологічної ситуації працює 21 садочок, через погіршення безпекової ситуації – один дитсадок.

За даними Сергія Шкарлета, поблизу лінії розмежування на Донеччині 19 шкіл (понад 6 тис. учнів) працюють дистанційно через епідеміологічну ситуацію. Через погіршення безпекової ситуації в онлайн-форматі здійснюють освітній процес 15 ЗЗСО.

“На Луганщині звичному режимі працюють всі заклади дошкільної освіти (19 садочків, де майже 1 100 дітей) і 25 закладів загальної середньої освіти (понад 5 тис. учнів), що розташовані найближче до лінії розмежування у Луганській області”, – наголосив Міносвіти.

Батьків закликають не панікувати та краще перевіряти достовірність новин.

Нагадаємо, через обстріли бойовиків знестурмлено Донецьку фільтрувальну станцію.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *