Пт. Чер 2nd, 2023

Яка ситуація у містах Донеччини станом на 1 березня? Очільники міськрад оперативно доповідають про стан життєдіяльності міста.

Краматорськ

“Певних загроз, щоб сіяти паніку, – немає. Місцева влада на місці. Працюємо, аби забезпечити нормальну життєдіяльність у Краматорську. Змінено схему використання електросирен у разі загрози обстрілів. Звучання електросирен (уривчасте або безперервне) означатиме сигнал “Увага! Повітряна тривога!” та необхідність укриття в найближчому сховищі або найбільш безпечному місці. Припинення звукового сигналу сирен означатиме “Відбій повітряної тривоги”. Також у разі загрози артобстрілу – церкви міста будуть бити в дзвони одночасно із сигналом сирени. Це означає сигнал тривоги – в укриття! Міський транспорт працює”, – Олександр Гончаренко.

Слов’янськ

“У місті спокійно. Газ, світло, вода, тепло подається. Сміття вивозиться. Але через економію палива – не щодня. Тролейбуси ходять з 7:00 до 17:00. Зміни до графіка руху внесені у зв’язку з комендантською годиною. Нагадаю, його введено з 18:00 до 6:00. Славхліб працює у звичайному режимі, підвіз хліба здійснюється вранці та в обід, сировини вистачає. Банки працюють. Запас продуктів є”, – Вадим Лях.

Маріуполь

“Російські війська нас залишили без електрики. Ми відключені від тепла. Але ми знаємо, що робити. Ми приступимо до відновлення електроенергії. Запускатимемо котельні. Далі робитимемо борошно і вироблятимемо хліб. Везтимемо медикаменти і рятуватимемо поранених. Робитимемо все, щоб місто працювало ефективно. Працювали наші комунальні підприємства. Щоб не було паніки”, – Вадим Бойченко.

Авдіївка

“Продукти будуть завозитись у мережу магазинів АТБ. Ліфти вмикатися не будуть, аби вберегти населення від можливої небезпеки. Не вірте фейкам. У разі викнення Інтернету або мобільного зв’язку не ведіться на маніпуляції ворога. ЗСУ не здається”, – Віталій Барабаш.

Покровськ

“За інформацією відділу «Контактний центр Покровської міської ради», аварійних ситуацій у сфері діяльності ЖКГ за минулу добу не зафіксовано. Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило. Станом на ранок 01.03.2022 року комунальні служби працюють у штатному режимі”, – Покровська міськрада.

Слідкуємо за оновленнями та перевіряємо джерела інформації. Все буде Україна!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *