Перелік евакуйованих мешканців Волновахи, які були доставлені в населені пункти Донецької області та стали на облік в місцевих органах влади.
Дані за 2 березня від Донецької ОДА/ВЦА.
Волноваський район, смт. Велика Новосілка
1. Василенко Олена Володимирівна 18.05.1978
2. Калужинський Денис Сергійович 20.09.1979
3. Калужинський Микита Денисович 19.05.2011
4. Мануїлов Сергій Миколайович
5. Мануїлова Наталя Сергіївна
6. Реуцький Володимир Володимирович 12.03.1990
7. Реуцька Валерія Олександрівна 27.10.1990
8. Реуцька Анастасія Володимирівна 23.12.2010
9. Реуцька Анастасія Володимирівна 10.08.2021
10. Реуцька Єлизавета Олексіївна 09.02.2006
11. Реуцька Віолета Олексіївна 16.09.2007
12. Анісимов Андрій Євгенович 27.08.1976
13. Анісімова Антоніна Леонідівна
14. Анісімова Поліна Андріївна
15. Реуцький Владислав Олексійович 18.04.1990
16. Реуцький Леонід Федорович 16.11.1947
17. Реуцький Едуард Леонідович 17.10.1969
18. РеуцькаНаталья Анатоліївна 30.10.1974
19. Близнюк Олексій Миколайович 16.05.1973
20. Близнюк Ольга Миколаївна 02.03.1975
21. Близнюк Никита Олексійович 27.01.2006
22. Кравченко Тетяна Василівна 12.06.1989
23. Кравченко Антон Сергійович 15.03.1991
24. Кравченко Вероніка Антонівна 04.07.2018
25. Огневий Ігор Павлович
26. Гладких Анастасія Генадіївна 23.05.1987
27. Гладких Анастасія Андріївна 29.11.2009
28. Гладких Тимофій Андрійович 04.06.2014
29. Гладких Ілля Ігорович 05.05.2019
30. Пернова Любовь Анатольевна
31. Сборщик Тетяна Григорівна
32. Клименко Олександр Сергійович
33. Кравченко Сергій Анатолійовия
34. Білоусова Тетяна Валентинівна
35. Білоусов Артур Андрійович 07.11.2009
36. Білоусова Надія Володимирівна
37. Білоусов Андрій Валентинович 25.05.1981
38. Андрусенко Олександр Іванович
39. Андрусенко Вікторія Леонідівна
40. Жадан Ганна Олександрівна
41. Андрусенко Тимур Олександрович
42. Кондратьєв Олексій Юрійович 17.09.1991
43. Ворона Анна Андріївна 08.06.1994
44. ДворецькаКатерина Остапівна 08.11.1947
45. Дворецька Софія Остапівна 10.09.1954
46. Ворона Наталя Іванівна 21.03.1974
47. Ворона Андрій Анатолійович 18.04.1972
48. Кишкіна Ніна Іванівна 02.05.1948
49. Чернобай Валентина Іванівна 05.01.1946
50. Пінчук Вадим Миколайович 07.12.1971
51. Пінчук Марина Євгенівна 11.03.1976
52. Пінчук Єва Вадимівна 14.06.2010
53. Кишкін Сергій Вікторович 02.03.1971
54. Кишкіна Тетяна Анатоліївна 21.03.1974
55. Рубайло Юрій Володимирович 14.09.1978
56. Рубайло Євгенія Федорівна 20.03.1955
57. Фьодоров Олександр Олексійович 02.03.1960
58. Фьодорова Олена Вікторівна 22.03.1980
59. Руденко Павло
60. Зарвовский Віталій Олександрович
61. ФьодоровТимофій Олександрович 28.12.2012
62. Фьодорова Олександра Олександрівна 11.08.2014
63. Чупрунов Віктор Геннадійович 24.07.2005
64. Остапенко Ніна Сергіївна 08.04.1995
65. Остапенко Олександр Валерійович 06.09.1995
66. Остапенко Наталя Степанівна 14.07.1973
67. Коротков Дмитро Максимович 11.11.2014
68. Грабовська Аліна Сергіївна 06.01.2006
69. Грабовський Сергій Сергійович 23.04.1980
70. Грабовський Всеволод Сергійович 27.07.2008
71. Грабовська Наталя Валеріївна 07.12.1977
72. Вінник Володимир Вікторович 18.10.1989
73. Вінник Ольга Миколаївна 15.06.1984
74. Вінник Олександра Володимирівна 15.07.2017
75. Вінник Віктор Володимирович 29.02.1960
76. Вінник Ірина Володимирівна 04.09.1964
77. Мітрофанова Доната Романівна 13.05.2007
78. Корж Сергій Володимирович 13.10.1981
79. Корж Юлія Олександрівна 17.07.1983
80. Корж Кирило Сергійович 01.03.2012
81. Корж Дамир Сергійович 11.12.2020
82. Олійник Люся Петрівна 06.08.1941
83. Кібенко Ірина Вікторівна 29.11.1965
84. Бурков Станіслав Олегович
85. Буркова Марина Сергіївна 1992
86. Кібенко Сергій Володимирович 1959
87. Бурков Сергій Станіславович
88. Буркова Наталя Станіславівна
89. Кібенко Вікторія Олегівна 22.08.1981
90. Кібенко Валерій Сергійович 16.06.1984
91. Кібенко Антон Валерійович 28.08.2010
92. Огнєва Наталія Владиславівна 14.01.1979
93. Бабенко Борис Володимирович 01.08.1963
94. Огнева Сніжана Ігорівна 07.10.2010
95. Бабенко Марія Борисівна 02.08.2014
96. Бабенко Михайло Борисович 29.11.2020
97. Шайтан Денис Веніаминович 13.11.1964
98. Шайтан Інна Юріївна 20.12.1975
99. Шайтан Вероніка Денисівна 12.10.2021
100. Шайтан Валентина Юхимівна 06.10.1959
101. Шайтан Веніамин Миколайович 26.01.1958
102. Бутковськая Світлана Олексіївна 11.07.1970
103. Герасименко Світлана Олексіївна 02.11.1990
104. Герасименко Гордей Дмитрович 26.04.2019
105. Проститов Владимир Михайлович 09.09.1954
106. Проститаєва Ольга Анатоліївна 21.06.1957
107. Кондратьєва Юлія Володимирівна 06.01.1972
108. Самко Ольга Володимирівна 30.03.1973
109. Ківенко Олексій Сергійович 04.11.1986
110. Ківенко Світлана Григорівна 09.08.1984
111. Радченко ДаряСергіівна 24.09.2006
112. Радченко Єва Сергіївна 01.08.2012
113. Красовська Наталія Вікторівна 22.10.1960
114. Попова Наталя Вікторівна 27.06.1974
115. Попов Олександр Миколайович 24.01.1974
116. Попова Валентина Йосіпівна 22.08. 1953
117. Попов Денис Миколайович 18.02.1983
118. Панечко Сергій Миколайович 22.03.1975
119. Панечко Тетяна Володимирівна 07.10.1976
120. Панечко Тетяна Сергіївна 04.02.2005
121. Криворушко Тамара Петрівна 25.02.1948
122. Мануилова Наталія 01.09.1982
123. Тилацето Іван Сергійович 03.10.1993
124. Мануилов Олександр Олександрович 21.01.2002
125. Мануилов Данило Олександрович 03.11.2006
126. Краснова Наталія Дмитрівна 21.10.1980
127. Краснов Сергій Юрійович 05.06.1978
128. Краснов Олександр 17.12.2010
129. Зоря Оксана Анатоліївна 06.02.1981
130. Зоря Олександр Анатолійович 23.07.1977
131. Кривцов Назар Олегович 07.06.2017
132. Кривцова Марина Олегівна 19.10.2009
133. Кривцова Олена Вікторівна 27.04.1976
134. Зудіна Ганна Іванівна 17.02.1956
135. Зудін Валерій Олександрович 19.02.1951
136. Зайченко Світлана Василівна 15.05.1976
137. Зайченко Андрій Георгійович 07.08.1971
138. Зайченко Наталя Георгіївна 30.11.1973
139. Федорова Світлана Олексіївна 20.07.1981
140. Обуховський Павло Григорович 18.02.1961
141. Щоголева Людмила Миколаївна 24.11.1956
142. Малая Олена Леонідівна 05.04.1975
143. Кутя Микола Борисович 16.09.1963
144. Дудіна Тетяна Вікторівна 16.11.1974
145. Дудін Максим Олексійович 05.11.2003
146. Дудін Олексій Олексійович 30.03.2006
147. Рожкова Світлана Олександрівна 06.10.1972
148. Стегній Тетяна Анатоліївна 22.11.1970
149. Стегній Андрій Вікторович 26.07.1968
150. Синяк Людмила Володимирівна 27.01.1984
151. Левада Олександр Володимирович 03.06.1970
152. Крамаренко Роман Вікторович 14.08.1992
153. Крамаренко Наталя Володимирівна 05.04.1972
154. Левада Людмила Іванівна 25.06.1950
155. Крамаренко Катерина Володимирівна 27.01.1993
156. Крамаренко Маргарита Романівна 23.02.2012
157. Білик Михайло Вікторович 02.07.1978
158. Білик Олена Анатоліївна 10.02.1980
159. Кобзар Наталя Іванівна 26.05.1967
160. Кобзар Надія Семенівна 05.10.1947
161. Сердечко Катерина Миколаївна 21.06.1995
162. Корж Лариса Василівна 12.01.1946
163. Кобзар Павло Миколайович 18.07.1967
164. Сердечко Наталя Іванівна 18.11.1967
165. Сердечко Артем Павлович 09.07.2019
166. Пісклова Наталія Іванівна 29.01.1955
167. Пісклов Валерій Єгорович 15.09.1953
168. Петров Володимир Іванович 21.04.1960
169. Петров Сергій Володимирович 16.03.1987
170. Петрова Валентина Іванівна 06.10.1960
171. Бірюков Володимир Миколайович 24.07.1961
172. Грезева Любов Григорівна 13.08.1954
173. Чупрунов Віктор Генадійович 24.07.2005
174. Воробйова Аліна Станіславівна 02.06.2002
175. Воробйова Олена Валеріївна 29.05.1984
176. Воробйов Станіслав Володимирович 01.04.1970
177. Пащенко Андрій Анатолійович 11.04.1970
178. Аніканов Микола Олександрович 17.12.1993
179. Пащенко Олена Григорівна 09.07.1964
180. Пащенко Валерій Миколайович 01.01.1949
181. Мироненко Віталій Васильович 08.09.1987
182. Мироненко Яна Станіславівна 15.09.1991
183. Мироненко Мирослав Віталіович 21.12.2020
184. Мироненко Євгеній Віталійович 26.03.2014
185. Лукьянець Олег 21.09.1983
186. Лукьянець Олена Юріївна 18.09.1985
187. Нагорна Світлана Леонідівна 25.04.1995
188. Курова Богдана Антонівна 25.02.2021
189. Юшко Наталія Леонідівна 23.11.1966
190. Лупьянець Каміла Олегівна 21.06.2016
191. Лупьянець Віктор Олегович 05.09.2007
192. Грибська Ірина Володимирівна 16.10.1985
193. Грибський Ярослав Миколайович 16.05.1981
194. Грибський Мирослав Ярославович 09.02.2006
195. Грибський Владислав 29.05.2010
196. Грибський Руслан 04.07.2018
197. Соболь Олеся Миколаївна 15.12.1984
198. Соболь Олексій Іванович 01.08.1972
199. Соболь Данило Олексійович 03.07.2004
200. Соболь Денис Олексійович 31.05.2011
201. Троян Тетяна Володимирівна 20.02.1985
202. Троян Анастасія Сергіївна 06.01.2004
203. Троян Сергій Анатолійович 29.05.1980
204. Троян Аліна Сергіївна 08.08.2012
205. Поляков Сергій Володимирович 22.03.1979
206. Полякова Аліна Сергіївна 27.06.1982
207. Полякова Поліна Сергіївна 07.12.2014
208. Точоних Вікторія Миколаївна 25.04.1988
209. Точоних Олег Сергійович 20.11.1986
210. Точоних Дар’я Олегівна 2016
211. Точоних Сергій Володимирович 08.04.1960
212. Точоних Наталя Володимирівна 01.01.1963
213. Романенко Тетяна Вячеславівна 12.03.1959
214. Дорошенко Олександр Олександрович 29.05.1998
215. Подойніцева Анастасія Федорівна 24.01.1936
216. Подойніцева Марія Олександрівна 04.11.2017
217. Єрьоменко Віктор Миколайович 07.03.1981
218. Писаренко Євген Ігорович 07.10.2005
219. Тетерюк Ольга Олександрівна 18.03.1986
220. Тетерюк Олександр Олександрович 22.07.2008
221. Михайленко Аліна Сергіївна 05.04.1990
222. Михайленко Ангеліна Віталіївна
223. Яцуп Володимир Володимирович 28.12.2005
224. Жбанов Володимир Євгенійович 21.02.1993
225. Меркуленко В’ячеслав Анатолійович 04.02.2002
226. Меркуленко Максим Миколайович 26.04.2001
227. Ляшенко Олена Олександрівна 01.04.1985
228. Стадник Сергій Іванович 23.02.1962
229. Крамаренко Анатолій Сергійович 26.02.1980
230. Лещеок Аліна Русланівна 23.03.2007
231. Лещеок Софія Русланівна 30.11.2010
Покровський район, м. Добропілля
232. Дарноступ А.Л.
233. Дарноступ Д.А.
234. Таран Н.В.
235. Рєснянська С.І.
236. Коваленко М.В.
237. Бондарчук Г.О.
238. Сліпенко Т.М. 1976
239. Сліпенко І.І. 1964
240. Сліпенко І.І. 2009
241. Максименко С.В. 1959
242. Каденець К.В. 2005
243. Каденець Л.М. 1974
244. Бабенко З.В. 1955
245. Бабенко Т.В. 1995
246. Бабенко 2021
247. Якіменко Г.Г. 1994
248. Якіменко О.З. 1969
249. Якіменко М.О. 2021
250. Теребова Н.М. 1977
251. Мірошниченко А.О. 2013
252. Москаленко С.П. 1984
253. Москаленко М.В. 1979
254. Труфанова Г.П. 1956
255. Костенко Є.О. 2003
256. Москаленко А.М. 2012
257. Москаленко В.М. 2008
258. Москаленко Г.М. 2009
259. Черномазов І.І. 1981
260. Черномазова В.О. 1981
261. Лейба А.Е. 2002
262. Черномазов Д.І. 2015
263. Черномазова К.І. 2013
264. Абідова Н.Є.
265. Абідова В.В. 2009
266. Абідова О.В. 2011
267. Чумейко С.О. 1987
268. Міланіна -Чумейко Н.Г. 1984
269. Стасенко М.М. 2019
270. Чумейко О.С. 2013
271. Калінін К.Р. 2009
272. Петінова О.В.
273. Семивол В.В.
274. Петінов М.А. 2022
275. Шевченко Б.Д. 2009
м. Покровськ
276. Літвін Віра Михайлівна 30.06.1983
277. Шестакова Вікторія Олександрівна 23.01.2013
278. Шестаков Олександр олександрович
279. Шестопалова Надія Леонідівна 05.03.1978
280. Шестопалов В’ячеслав Миколайович
281. Шестопалов Владислав В’ячеславович 08.11.2007
282. Журавльова Оксана Вікторівна 18.08.1974
283. Байбуз Богдан Вікторович
284. Назаренко Наталія Семенівна
285. Зудін Валерій Олександрович 19.02.1951
286. Зудіна Ганна Іванівна 17.02.1956
287. Пречина Ольга Василівна 30.09.1978
288. Пречина Олена вікторівна 13.12.2007
289. Данілець Оксана Василівна 22.06.1975
290. Данілець Анастасія Юріївна 02.04.2007
291. Вайшевіч Ніні Іванівна 19.12.1952
292. Пересипкіна Ганна Сергіївна 18.01.1983
293. Пересипкіна Ганна Олександрівна
294. Кузнєцов Олександр Миколайович 14.06.92
295. Федоренко Юлія Олександрівна 04.04.1987
296. Федоренко Аліна Євгенівна 03.12.2007
297. Дяговиць Надія Миколаївна 22.01.1956
298. Дяговиць Володимир Андрійович 23.04.1953
299. Герус Наталля Василівна 25.01.1979
300. Герус Ілля Олександрович 29.04.2003
м. Цукурине Селидівська ТГ
301. Хоцянян Юлія Іванівна 13.04.1989
302. Тищенко Валентина Михайлівна 20.10.1944
303. Хоцянян Вікторія Іванівна 02.02.1968
304. Хоцянян Сергій Володимирович 1989
305. Хацянян Володимир Араратович 1967
м. Мирноград
306. Сапач Деніс Михайлович 1986
307. Сапач Вікторія Вікторівна 1985
308. Сапач Борис Денісович 2013
309. Сапач Михайло Анатолійович 1965
310. Сапач Лариса Анатоліївна 1966
311. Піманкіна Кристина Віталіївна 1993
312. Піманкіна Тамара Миколаївна 1973
313. Кучерук Руслан Олегович 2006
314. Руденко Наталія Анатоліївна 1973
315. Руденко Дмитро Іванович 1995
316. Попов Артур Лазарович 1962
317. Ємел’яненко Віктор Іванович 1955
318. Руденко Людмила Анатоліївна 1971
319. Ємел’яненко Людмила Олександрівна 1961
320. Варуша Тетяна Ігорівна 1990
321. Варуша Данило Антонович 2011
322. Варуша Гліб Антонович 2008
323. Варуша Антон Віталійович 1986
324. Варуша Віталій Віталійович 1976
325. Варуша Катерина Вікторівна 1987
326. Варуша Ярослав Віталійович 2012
327. Старченко Ангеліна Олександрівна 2009
328. Голденкова Валентина Вікторівна 1962
329. Голденков Микола Васильович 1960
330. Кондратюк Ганна Іванівна 1959
331. Жукова Ілона Едуардівна 1994
332. Жуков Андрій Євгенович 2017
333. Жуков Євген Юрійович 1993
334. Абакумова Лідія Едуардівна 1989
335. Абакумов Максим Валерійович 1985
336. Абакумов Артем Максимович 2014
337. Комар Раїса Іванівна 1940
338. Пономаренко Наталія Григорівна 1980
339. Цуканова Ольга Олексіївна 1963
340. Калюцька Вікторія Олександрівна 1993
341. Сухорученко Ганна Михайлівна 1971
342. Сухорученко Федір Борисович 1969
343. Сухорученко Віра Іванівна 1937
Краматорський район, смт. Олександрівка
344. Кравченко Іван Анатолійович 1985
345. Павлова Ольга Андріївна 1991
346. Павлов Микола Михайлович, 1990
347. Павлова Ірина Василівна 1964
348. Тарасенко Неля Григорівна, 1944
349. Піддубний Олександр Вікторович 1970
350. Піддубна Тетяна Іванівна 1974
351. Орунова Вікторія Максимівна 2020
352. Орунова Ольга Сергіївна 1993
353. Пономаренко Марина Василівна 1971
354. Пономаренко Сергій Яковлевич 1971
355. Головчанова Віолета Консянтинівна 2008
356. Кравченко Олена Сергіївна 1984
м. Дружківка
357. Горлякова Надія Федорівна 27.09.1949
358. Мельникова Інна Миколаївна 03.06.1969
359. Верещака Ольга Володимирівна 23.05.1987
360. Верещака Єлізавета Олегівна 06.09.2008
361. Верещака Дмитро Олегович 25.11.2013
362. Ольховська Людмила Миколаївна 26.12.1960
363. Федоренко Катерина Сергіївна 21.02.1990
364. Федоренко Есенія Артемівна 03.11.2017
365. Федоренко Майя Артемівна 03.02.2014
366. Некіпіла Тетяна Олегівна 03.04.1988
367. Некіпілий Олександр Володимирович 27.11.1984
368. Некіпілий Богдан Олександрович 26.04.2012
369. Перфілова Ірина Вікторівна 10.08.1987
370. Перфілова Марія Євгенівна 12.07.2021
Список переміщених осіб з міста Волноваха, які розміщені у смт Олександрівка
Кравченко Іван Анатолійович
Кравченко Олена Сергіївна
Головчанова Віолета Костянтинівна, дитина-14 років;
Пономаренко Сергій Яковлевич
Пономаренко Марина Василівна
Орунова Ольга Сергіївна
Орунова Вікторія Максимівна, дитина 2 роки;
Піддубна Тетяна Іванівна
Піддубний Олександр Вікторович
Тарасенко Неля Григорівна
Павлова Ірина Василівна
Павлов Микола Михайлович
Павлова Ольга Андріївна

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут