Сб. Кві 1st, 2023

У Докучаєвську на Донеччині російськими загарбниками створено фільтраційний табір. Туди масово відправляють цивільне населення, в якого вилучають документи.

ЗМІ РФ рапортують про вивезення 406 тисяч мешканців Донецької та Луганської областей, повідомляє Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

“Російські окупанти продовжують примусово вивозити українців з тимчасово окупованих територій Донбасу до РФ, як свого часу робила нацистська Німеччина”, – прокоментувала у своєму ТГ-каналі Денісова.

Примусово депортованих українців змушують пройти “фільтраційні” табори у три етапи: співбесіда та перевірка контактів, огляд соцпрацівниками та медиками, створення списків “неблагонадійних” та виявлення учасників АТО/ООС, військових, правоохоронців.

За даними Уповноваженої з прав людини, українці отримують документи, які забороняють виїзд з російських регіонів протягом двох років.

“Незаконно депортованих громадян нашої держави відправляють до економічно депресивних районів РФ, зокрема північних областей та острова Сахалін. Про осіб, які співбесіду не пройшли, немає жодної інформації”, – повідомляє Людмила Денісова.

Нагадаємо, Міська рада Маріуполя напередодні заявила, що мешканців Лівобережного району міста починають масово вивозити на територію Росії. Загалом під незаконну депортацію потрапило близько 15 тисяч маріупольців.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *