Ср. Лют 1st, 2023

Громада прифронтової Авдіївки, яка перебуває на лінії вогню, не тільки мужньо протистоїть ворогу, але й дбає про благоустрій свого міста.

Сонячний та відносно спокійний день дозволив комунальникам плідно попрацювати. Працівники «Служби єдиного замовника» розпочали роботу з підготовки зелених насаджень у житлових масивах Авдіївки до весняно-літнього сезону. Комунальники знімають з декоративних дерев та кущів утеплення та підживлюють рослини спеціальними добривами.

Також цими днями працівники КП «СЄЗ» очистили автошляхи та узбіччя від залишків протиожеледної суміші, вивезли будівельне сміття та розбите скло після руйнівних обстрілів, які чинять російські окупанти, навели лад в улюбленій зоні відпочинку мешканців Авдіївки та вздовж алеї муралів. Також проведено прибирання зупинок громадського транспорту.

«Навіть під час активної фази війни для нашого комунального підприємства важливо зберегти результати попередньої роботи з озеленення та благоустрою міських вулиць, скверів, парків та інших зон відпочинку. Продовжуємо працювати на користь громади. Тримаємо стрій та робимо місто комфортним для життя», – наголосив керівник Авдіївської міської військо-цивільної адміністрації Віталій Барабаш на своїй сторінці у Фейсбук.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *