Активістки громадської організації «Бахмут особливий» готують гарячі обіди для вимушених переселенців, які мешкають у гуртожитку Бахмутського медичного коледжу. В обідньому меню людей, які опинилися без даху над головою, – український борщ з м’ясом, гречана каша з грибами та солодкі оладки.

Обіди надаються, зокрема, людям, які виїхали з міст, де тривають бойові дії, – Рубіжного, Попасної, Лисичанська, та які знайшли тимчасовий прихисток у Бахмуті.
Волонтерка Альбіна Гребенюк зазначила, що гарячі обіди готують три-чотири рази на тиждень.

«Спочатку готували їжу зі власних продуктів, тепер нам допомагають члени родин та знайомі, – говорить Альбіна Гребенюк. – Люди вдячні за смачну їжу, і зараз ми плануємо годувати вимушених переселенців через день».

Волонтерки запрошують до співпраці усіх охочих. Зокрема мають надію на допомогу волонтерів з транспортом, оскільки доводиться розвозити їжу нужденним на таксі за свої гроші.

«Продукти можна приносити за адресою: м. Бахмут, вул. Сибірцева, 154, телефон для зв’язку: 050-031-57-75», – зазначила голова Громадської організації «Бахмут особливий» Альбіна Гребенюк.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут