Чт. Лют 9th, 2023

Не дивлячись на війну та важкий стан, Єдиний контактно-комунікаційний центр Маріуполя відновлює свою роботу. Головна мета – зберегти зворотній зв‘язок з маріупольцями та допомогти вирішити нагальні питання людей.

Розуміючи, що наразі у маріупольців, яким вдалося виїхали з міста, є багато питань правового та соціального характеру, було зроблено все для відновлення роботи Контакт-центру.

Як і раніше, співробітники будуть приймати дзвінки, обробляти усі запити, надавати професійну допомогу та консультацію кожному. Адже сьогодні головне – це взаємопідтримка та допомога.

Контакт-центр прийматиме дзвінки за номерами:
+38 (050) 345 1555
+38 (067) 345 1555

Платформа, де раніше ККЦ реєстрував заявки (http://kkc-mariupol.bissoft.org/) також доступна.

Режим роботи Контакт-центру – з 8:00 до 17:00 щоденно, без вихідних.

«Ми робимо все для того, щоб відновити основні інструменти зворотнього зв’язку з нашими людьми. У муніципалітету Маріуполя є дві головні мети. Перша, це зробити все задля того, щоб провести повну евакуацію міста та врятувати життя маріупольців. Друга – допомогти людям, які вже виїхали з міста та зараз стикаються з різними питаннями. Кожен маріуполець зможе звернутися до нашого ККЦ та отримати необхідну відповідь чи залишити своє звернення», – мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *