Івано-Франківщина прихистила мешканців зі сходу, де тривають бойові дії.

Садиба «Космацька Писанка» стала місцем проведення майстер-класу з писанкарства до Великодня. Долучилися до творчої зустрічі та відчули справжню силу народних традицій мешканці Краматорська, Києва, Харкова. Своєю майстерністю з учасниками поділилася спадкова майстриня Франківщини Анна Линдюк.

Співорганізатором заходу став Донецький обласний навчально-методичний центр культури.

Учасники майстер-класу наносили на писанки різні символи: добра, миру, любові, добробуту, здоров’я тощо. Кожен із присутніх намагався створити власну писанку, в яку вкладав свої мрії та сподівання.

«Писанка є символом Божого воскресіння, весни, життя, – наголосила пані Анна. – Ми з вами створюємо справжні обереги для себе і своїх родин».

Господарка садиби, директор Космацького Будинку культури Параска Бойчук зазначила: «Ми завжди раді поділитися своїми традиціями, які привносять у світову культуру справжній гуцульський дух з відданою любов’ю до рідної землі. Кожен, хто має бажання долучитися до наших майстерок, обов’язково відчуває добру енергетику Космача».

Захід пройшов у затишній, родинній атмосфері. Учасники зустрічі висловили свою вдячність Космачу за гостинність. «Це дійсно було дуже цікаво», – підкреслили представники ДОНМЦКа на своїй сторінці у Фейсбук.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут