Чт. Чер 1st, 2023

У Селидівській міській раді поінформували, що з міста евакуйовано ще 350 жителів, які прямуватимуть до Дніпра та західних областей країни. Місцева влада рекомендує жителям якомога активніше виїжджати з міста до більш безпечних районів. Тим із городян, які залишаються у місті, секретар Селидівської міської ради Руслан Суков рекомендує дотримуватися правил безпеки.

«Якщо ви почули сигнал сирен, протяжні вибухи чи стрілянину – негайно перейдіть до укрить чи сховайтеся у кімнаті будинку чи квартирі, де немає вікон. Якщо вас застала сирена на вулиці, то обов’язково знайдіть безпечне місце», – наголошує посадовець.

Незважаючи на воєнний стан, небайдужі містяни Селидівської територіальної громади провели масштабний суботник. Люди різного віку та різних професій долучилися до спільного прибирання території міста. «Роботи було зроблено дуже багато, – зазначили у міській раді. – Адже навіть у такий тяжкий час ми слідкуємо за чистотою нашої громади та робимо все, щоб жителям було комфортніше почувати себе».

Турбуються в місті й про належне забезпечення населення лікарськими засобами.

«На сьогодні забезпечення людей медикаментами є одним із найважливіших завдань нашої громади, – підкреслив секретар Селидівської міської ради Руслан Суков. – Ми слідкуємо за ситуацією необхідних ліків для людей та ведемо переговори щодо медицинських препаратів для нашої громади. Щотижня до нашої громади надходять ліки, якими поповнюються запаси аптечної мережі».

У звичайному режимі працює й Селидівська міська лікарня. На випадок загострення стану та бойових дій у лікарні здійснено розгортання зарезервованого ліжкового фонду.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *