Ср. Лют 8th, 2023

Бахмутська міська рада інформує про поточну ситуацію:

Так, з 7 квітня припиняється робота комунального підприємства «Бахмутелектротранс». Тролейбуси за маршрутами у місті ходити не будуть.

Приватні об’єкти торгівлі міста Бахмута функціонують в обмеженому режимі. Ринок працює. У торгівельних мережах наявні молочні продукти, м’ясо, макаронні вироби, крупи, рис, консерви, яйця, ковбаса, хліб, вода, сири тощо. Торгівельні заклади працюють стабільно, забезпечуючи потреби громади.

Співробітники поліції проводять посилене патрулювання вулицями Бахмута, також у посиленому режимі працює Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Пологове відділення міської лікарні призупиняє свою роботу. У міськраді повідомили, що всім вагітним потрібно звернутися за номером 103 для доставки у міста Костянтинівка, Мирноград, Покровськ.

У Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова, за адресою: площа Свободи, 1, організовано пункт реєстрації осіб, які евакуюються з небезпечних територій. Пункт працює щодня з 09:00 до 16:00 години. Телефон для додаткової інформації: 0952246157.

Жителів Бахмутської громади, які бажають виїхати за межі Донецької області, просять звертатись за телефоном: 0954987615.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *