До семи зросла кількість дітей, які загинули внаслідок ракетного удару росіян по Краматорському вокзалу. Про це повідомляє офіс генерального прокурора України.

У лікарні померли ще дві дитини. Нагадаємо, війська рф атакували залізничну станцію вранці 8 квітня. На той час там перебували тисячі мирних мешканців області, які намагались виїхати до інших регіонів країни. По людях окупанти вдарили ракетою “Точка-У”. Тоді загинули 52 людини, серед них були 5 дітей. Ще 114 цивільних отримали поранення. Частину постраждалих доправили на лікування до Дніпропетровщини. Зокрема, у військовій адміністрації повідомляли, що понад 20% постраждалих – у тяжкому стані. Деякі діти – з ампутованими кінцівками.

Станом на тепер кількість загиблих складає 59 людей. Також в офісі генпрокурора повідомляють, що через війну, розв’язану росією в Україні, загинули 197 дітей та понад 351 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Ці дані не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 115, Київській – 105, Харківській – 81, Чернігівській – 54, Миколаївській – 40, Херсонській – 38, Луганській – 36, Запорізькій – 23, у Києві – 16, Сумській – 16, Житомирській – 15.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут