Ср. Бер 22nd, 2023

Під час благодійного матчу між «Шахтарем » та «Лехією» 12-річний біженець з Маріуполя Дмитро Кеда забив вирішальний гол та приніс перемогу «Шахтарю». Юний футболіст, який вийшов на заміну наприкінці матчу у складі донецької команди.

Дмитро народився в Харцизьку Донецької області та перші 9 років прожив там. Від 2014 року місто є окупованим. Батьки хлопця втратили роботу і 2018 року вирішили переїхати до Маріуполя. Їх сім’я мешкала в Східному районі міста.

Дмитро з батьками уболівають за «Шахтар». Усією родиною перебували у фан-клубі й відвідували матчі на «Донбас Арені», коли хлопець був іще зовсім малим. Він часто грав у футбол у дворі, а з друзями й батьками відвідував матчі місцевого «Маріуполь».

24 лютого 2022 року вся родина Дмитра перебувала в Маріуполі. Через сильні бомбардування змушені були переїхати до Приморського району до друзів. Але й там за кілька днів ворожі снаряди прилетіли в дах будинку, у двір. У місті зникли газ, світло, опалення, не було води.

Родина, покинувши всі речі, переховувалась у підвалі Маріупольського драмтеатру від  бомбардувань. Із 6 до 15 березня сім’я була в укритті, а напередодні бомбардування драмтеатру, 16 березня, родині вдалося виїхати з міста й дістатися Польщі.

Відео з Телеграм-каналу Андрія Цаплієнка.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *