Пт. Чер 2nd, 2023

У Гаазі відкрилися «Ігри Нескорених», фундатором яких є принц Гаррі. Герцог Сассекський не міг пропустити цей важливий для нього захід – до Нідерландів він приїхав разом із дружиною Меган Маркл. Вони вітали всіх учасників, приділивши особливу увагу українській команді. Принц Гаррі сказав, що сьогодні весь світ об’єднується з Україною, а Меган Маркл звернулася до тих, хто слухає слова «Слава Україні!».

«Ви розповіли мені, чому вирішили взяти участь у змаганнях, попри все. Ви приїхали на ці міжнародні змагання не просто, щоб показати свою силу, а щоб розповісти свою правду про те, що відбувається у вашій країні, – продовжив Гаррі. – Ви знаєте, що ми разом із вами. Світ єдиний із вами».

За день до відкриття заходу герцоги Сассекські навіть встигли зустрітися з українською командою, яка подарувала їм календар Фонду «Повернися живим», який допомагає нашим військовим. На кожній із 12 сторінок календаря можна побачити той обсяг допомоги, який Фонд передає на фронт та як це рятує життя.

Незважаючи на всі складнощі, українська команда таки змогла приїхати до Гааги, щоб ще раз нагадати світові, який жах нині відбувається в Україні. Також герцогам розповіли, що до Нідерландів українці приїхали без одного члена команди – Юлії Паєвської. Дівчина займалася евакуацією людей з Маріуполя та потрапила в полон до російських загарбників.

Нагадаємо, що «Ігри Нескорених» – це масштабна ініціатива принца Гаррі, котрий вже вісім років цим займається. Головна мета цих ігор – пропаганда спорту як засобу реабілітації для ветеранів війни, які зазнали поранень.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *