Вт. Тра 30th, 2023

У Покровській міській територіальній громаді триває забезпечення життєдіяльності населених пунктів, здійснюється надання гуманітарної допомоги мешканцям, тривають виплати пенсій.

Робота комунальних служб і транспорту

У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє у режимі 24/7. Посадовці органів влади та сфери життєзабезпечення перебувають на своїх робочих місцях.

Як повідомляє відділ транспорту міської ради, відтепер автобус сполученням Покровськ-селище Шевченко курсуватиме три рази на тиждень (вівторок, четвер, субота) за наступним графіком:з м. Покровськ о 7:00, 12:30; з сел. Шевченко о 7:30 та 13:00.

Також спеціалісти відділу зазначають, що графік руху маршруту може бути змінено через нестачу паливно-мастильних матеріалів та інших надзвичайних ситуацій.

 У Родинському стався обстріл шахти «Краснолиманська».

Минула доба у Покровській громаді не була спокійною. У місті Родинське стався обстріл шахти Краснолиманської, внаслідок чого були знеструмлені місто та вугледобувне підприємство. Кількість людей, які знаходяться під землею,  встановлюється. Кількість загиблих та постраждалих унаслідок ворожого обстрілу уточнюється.

У сфері ЖКГ за минулу добу сталася низка аварійних ситуацій. Минулої доби відбулось аварійне знеструмлення м. Родинське та ш-ти «Краснолиманська» у зв’язку з пошкодженням високовольтної лінії. Аварійна ситуація була усунута вчора о 14.49.

Тривають заходи з евакуації да реагування на надзвичайні ситуації

Триває евакуація населення залізничним транспортом зі станції Покровськ до безпечних регіонів. За повідомленням «Укрзалізниці», 20 квітня о 16:30 з Покровська на Чоп відправиться один евакуаційний потяг.

Впродовж минулої доби на території Покровської громади внаслідок вибуху ВНП по вулиці Центральній двоє осіб дістали поранення. Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні в м.Покровськ знаходяться дві автоцистерни та одна автодрабина. У м.Родинське на чергуванні – одна автоцистерна.

Керівництво громади закликало мешканців громади дотримуватись комендантської години (з 19:00 до 06:00) та режиму світломаскування.

Триває виплата пенсій мобільними бригадами «Укрпошти»

Триває виплата пенсій жителям Покровської територіальної громади, по селах курсують мобільні бригади «Укрпошти». Напередодні у сел. Шевченко побували представники мобільного офісу «Укрпошти», які розвезли пенсійні виплати місцевим мешканцям.

«Покровська міська рада знаходиться на постійному зв’язку з представниками АТ Укрпошта та шукає шляхи полегшення отримання пенсій для наших мешканців, – повідомляє місцева влада. – У всіх населених пунктах, де працював мобільний офіс Укрпошти, буде продовжена його робота. Для мешканців селища Шевченко, де призупинило роботу відділення Укрпошти, Покровська міська рада організувала підвезення пенсіонерів до відділень. Що стосується маломобільної категорії громадян, до них також буде приїздити мобільний офіс».

У територіальній громаді наголосили на тому, що додатково залучати третіх осіб для отримання пенсій не варто. «Міська рада Покровська у співпраці зі старостами та менеджерами Укрпошти організує максимально комфортні умови, аби всі отримали виплати», – зазначили тут.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *