Викрито ще двох посібників окупанта на Донеччині. Служба безпеки повідомляє про мешканців області, які були інформаторами ворога. Одна з них – 13-річна дівчинка.

У Новолуганському Світлодарської громади через Telegram-месенджер представник окупаційних військ встановив контакт з неповнолітньою українкою. Він пообіцяв «гонорар» за інформацію про позиції ЗСУ на території селища та фото місць обстрілів. Але завдяки втручанню правоохоронців злочинна співпраця була припинена.

“Служба безпеки України вкотре звертається до батьків бути уважними до переписок своїх дітей. Адже російські окупанти продовжують ганебну практику залучення неповнолітніх українських дітей до протиправної діяльності. Нагадаємо, що в Україні кримінальна відповідальність настає при досягненні особою 16 років, а в окремих випадках – з 14 років”, – зазначають у прес-службі СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Водночас, викрито мешканця Торецька, який вів інформаторську діяльність на користь ворога. В умовах воєнного стану через Telegram зловмисник поширював інформацію про переміщення військової техніки Збройних Сил України в місті.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру. За гратами інформатор може провести до восьми років.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут